Serwis 4COM

  • linia InsERT nexo
  • linia InsERT GT
  • Subiekt nexo
  • Rewizor nexo
  • Rachmistrz nexo
  • Gestor GT
  • Gratyfikant GT
  • Jak przejść na nexo

Dlaczego warto zainwestować w zakup Navireo?

Warto zainwestować w Navireo

Funkcjonalny program, zgodny z wymogami

Navireo tworzy wiele ściśle związanych ze sobą elementów, dzięki czemu system ERP może zaoferować pełen wachlarz różnorakich funkcji niezbędnych do właściwego koordynowania całego przedsiębiorstwa – zaczynając od podstawowych składowych firmy takich jak dział handlowy, magazyn i sklep, poprzez bardziej skomplikowane operacje finansowe i księgowe (np. księgi rachunkowe, rozrachunki i różnego rodzaju deklaracje: ZUS, skarbowe), aż po naliczanie pensji dla pracowników czy prowadzenie działu kadrowego! Ponadto system ERP Navireo jest w pełni dostosowany do przepisów prawnych obowiązujących na terenie Polski oraz do wymogów unijnych.

Możliwość dopasowania programu do własnych potrzeb

System ERP Navireo ma bardzo duże możliwości konfiguracji i dopasowywania interfejsu. Tzw. kompozycje mogą być dowolnie zmieniane w zależności od danego profilu stanowiska pracowniczego. Ważną cechą systemu jest to, że każdy użytkownik ma dostęp tylko do interfejsu dopasowanego do swoich potrzeb – nie widzi funkcji używanych w innych działach firmy czy też nawet na innych stanowiskach.

Intuicyjne użytkowanie programu

Nowoczesna i wygodna forma systemu ERP Navireo jest bardzo korzystnie opiniowana przez konsumentów. Czas przeszkolenia pracowników do działania na systemie Navireo jest zredukowany do minimum.

Pewność i efektywność

W trakcie tworzenia Navireo szczególną uwagę poświęcono wydajności, która jest niezwykle ważna w przedsiębiorstwach, których bazy dane są bardzo obszerne. Nasz system ERP bezproblemowo zaspokoi potrzeby firm, w których pracuje się równocześnie na wielu stanowiskach - od kilku do kilkudziesięciu.

Zdolność do rozszerzania

Sfera Navireo to także profesjonalny interfejs programistyczny, który daje użytkownikowi możliwość poszerzenia systemu i zespolenia go z dodatkowymi systemami komputerowymi oraz innymi narzędziami używanymi w firmie.

Opcja kreowania indywidualnych rozwiązań

System ERP Navireo daje także możliwość formułowania prywatnych opcji użytkownika. Program reaguje na czynności konsumenta, pewne miejsca kontrolne - czyli tzw. zdarzenia systemu, np. tworzenie kolejnych plików czy dokumentów, ich zapisywanie. W momencie ponownego otwarcia pracy w danym punkcie, programista ma możliwość podczepienia indywidualnych rozwiązań funkcjonalnych, przykładowo utworzenie sposobów zachowania pracowników – wtedy program przeprowadza pracownika przez kolejne etapy w systemie, w zgodzie z zaprogramowanymi założeniami.

Niewygórowany koszt zakupu, niewielka cena utrzymania

Navireo jest programem, którego cena jest proporcjonalna do funkcjonalności.

Licencja dopasowana do potrzeb

Dzięki temu, że system ERP Navireo jest zbudowany z różnych modułów, klient płaci tylko za te funkcje, z których korzysta.

Centralne zarządzanie całym systemem

System posiada także pulpit konfiguracyjny, dostępny tylko dla wdrożeniowców lub administratorów – dzięki temu narzędziu mogą oni dostosować i zarządzać całym systemem, kreować nowe profile użytkowników, pliki startowe, itp. Wszystkie zadania administracyjne mogą być wykonywane lokalnie lub zdalnie przez internet.

Renomowana marka twórcy

Navireo jest owocem pracy specjalistów InsERT – producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie kreowania programów dla firm. Marka ta jest stabilna i prężnie rozwijająca się – dotychczas InsERT zaufało już tysiące firm, w tym z sektora średnich przedsiębiorstw.

Sprawdzona i wykwalifikowana kadra wdrożeniowa

Na obszarze całego kraju rozwinięta jest sieć partnerska InsERT – dzięki czemu fachowcy wdrożeniowi zlokalizowani są w pobliżu każdego klienta. Ogranicza to znacząco koszty wdrożenia systemu i jego serwisu. Usługi świadczone przez wdrożeniowców są na bieżąco weryfikowane, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Navireo to dobra inwestycja

Kompatybilność z Microsoft Dynamics CRM 4.0

System Microsoft Dynamics CRM 4.0 służy do rozporządzania związkami z kontrahentami. Pozwala na kreowanie i utrzymanie transparentnej wizji danej relacji we wszystkich fazach: od pierwszego kontaktu i momentu nawiązania danej relacji, poprzez transakcję, po opiekę posprzedażową.

Współdziałanie z portalami aukcyjnymi

System ERP Navireo wspiera korzystanie z portali Allegro i eBay (zarówno w wersji polskiej, jak i zagranicznych). W znaczny sposób upraszcza internetowe transakcje na szczeblu międzynarodowym, umożliwiając dotarcie bardzo niskim kosztem do zagranicznych klientów.

Wsparcie dla e-sklepu

Navireo pozwala na szybki i bezproblemowy transfer wszelkich danych związanych z cenami, towarami, promocjami czy statusami zamówień. Dzięki temu użytkownicy mogą w prosty sposób obsługiwać sklep w sieci.