Serwis 4COM

  • linia InsERT nexo
  • linia InsERT GT
  • Subiekt nexo
  • Rewizor nexo
  • Rachmistrz nexo
  • Gestor GT
  • Gratyfikant GT
  • Jak przejść na nexo

Z jakich modułów składa się system Navireo?

Navireo to system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie. Składa się z wielu modułów, które są ze sobą ściśle współpracują w oparciu o jedną bazę danych. System Navireo dedykowany jest firmom, poszukującym niezawodnego oraz nowoczesnego narzędzia, które pozwoli na usprawnienie ich działalności.

Zintegrowany system informatyczny Navireo projektowany był z myślą o średnich przedsiębiorstwach, ale równie dobrze sprawdzi się w mniejszych i większych firmach. Z szerokiego wachlarza funkcji możemy wybrać te, które są potrzebne właśnie w naszej firmie – zaczynając od obsługi działu sprzedaży, poprzez operacje finansowe i księgowe (np. księgi rachunkowe czy deklaracje skarbowe i ZUS), aż po prowadzenie działu kadr oraz naliczanie pensji pracowników. System ERP Navireo jest w pełni dostosowany do obowiązujących w Polsce przepisów prawnych oraz do wymogów UE.

Jeśli wymagasz wiele od innych, ale od siebie jeszcze więcej – Navireo jest programem, który spełni Twoje oczekiwania! Ten system ERP powstał w myślą o średnich przedsiębiorstwach, które wysoko stawiają poprzeczkę nie tylko sobie, ale także używanym aplikacjom do zarządzania firmą. Navireo pomoże Twojemu przedsiębiorstwu wspiąć się na wyższy poziom wydajności, skuteczności oraz satysfakcji. Program został zaprojektowany w modułach, dzięki czemu możemy dowolnie dopasowywać go do potrzeb poszczególnych pracowników i działów, a równocześnie całej firmy.

W systemie ERP Navireo wszystkie dane wprowadza się tylko raz – później informacje swobodnie przemieszczają się pomiędzy wszystkimi modułami programu. Jest to możliwe dzięki zasadzie jednokrotności wprowadzania danych oraz dzięki temu, że moduły pracują w oparciu o wspólną bazę danych. Wszystkie najważniejsze biznesowe informacje przedsiębiorstwa znajdują się w jednym zintegrowanym systemie – dzięki temu rozwiązaniu praca jest wygodniejsza, efektywniejsza i znacznie szybsza.

Navireo cechuje się architekturą modułową – jest pakietem zintegrowanych ze sobą części, które działają w oparciu o wspólną bazę danych, która zawsze odpowiada tylko jednemu podmiotowi gospodarczemu.

Sercem owej bazy danych jest zastosowana w Navireo najnowsza wersja popularnego systemu serwerowego – Microsoft SQL Server 2008 (niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z wersji 2005). Bezpłatna wersja demo SQL Server 2008 Express Edition jest także dołączana do zakupu systemu Navireo, jednak – z powodu ograniczeń – zaleca się wykupienie pełnej wersji programu. Wybór ten jest uzależniony od przewidywanej wielkości bazy danych, obciążenia serwera oraz liczby użytkowników – pełna wersja Microsoft SQL Server 2008 nie ogranicza pod tym względem użytkownika.

Navireo można bezproblemowo używać na stacjach roboczych, na których zainstalowane są systemy Windows XP, Windows Vista lub Windows 7. Program współpracuje z systemami serwerowymi Windows - Windows Serwer 2003 i 2008.