Serwis 4COM

  • linia InsERT nexo
  • linia InsERT GT
  • Subiekt nexo
  • Rewizor nexo
  • Rachmistrz nexo
  • Gestor GT
  • Gratyfikant GT
  • Jak przejść na nexo

Profity płynące z użytkowania

Korzyści z wdrożenia

System ERP Navireo to nowoczesne rozwiązanie dedykowane średnim przedsiębiorstwom. Wymagasz wiele od innych, ale od siebie najwięcej? Navireo pomoże Ci zarządzać Twoją firmą na najwyższym poziomie. Twoje przedsiębiorstwo będzie działało wydajniej, skuteczniej i sprawniej, a równocześnie nie obciążysz dodatkowo pracowników. Takie wyniki są możliwe do osiągnięcia, ponieważ Navireo można dostosowywać do potrzeb całego przedsiębiorstwa, poszczególnych działów, a nawet każdego użytkownika.

Sprawny i skuteczny handel

Navireo pozwala na docieranie do klientów na różne sposoby. System wykorzystywany jest zarówno w sklepach, jak i hurtowniach, w sprzedaży internetowej (e-sklepy i portale aukcyjne) i terenowej. Przy współpracy z systemem Microsoft CRM 4.0 można także prowadzić rozbudowane kampanie marketingowe!

Efektywniejsze rozporządzanie kapitałem

Dzięki Navireo zasoby Twojego przedsiębiorstwa będą lepiej wykorzystywane – chodzi zarówno o personel, jak i środki trwałe, itp. Rutynowe działania zostaną zautomatyzowane, co wpłynie na przyspieszenie wykonywania zadań i efektywniejszą pracę.

Niższe koszty prowadzenia firmy

System ERP Navireo daje możliwość sprawniejszego rozporządzania całym przedsiębiorstwem – także jeśli chodzi o koszty prowadzenia biznesu. Program zawiera moduł, którego zadaniem jest generowanie zestawień i raportów o aktualnym stanie firmy. Ułatwia to w znacznym stopniu podejmowanie trudnych decyzji przez kadrę zarządzającą przedsiębiorstwem, ponieważ łatwo będzie dostrzec aspekty wymagające optymalizacji kosztów lub restrukturyzacji.

Kontrola nad stanem magazynów

Program Navireo pomaga także w zarządzaniu magazynami – dzięki niemu będziemy dokładnie wiedzieć co jest, a czego w nich nie znajdziemy. System zaalarmuje nas także, kiedy poziom zasobów spadnie poniżej założonego minimum i poinformuje kiedy musimy zamówić nową dostawę. Navireo pozwala też sprawdzać daty ważności poszczególnych towarów.

Dokumenty w odpowiednim miejscu i czasie

Navireo umożliwia także usprawnienie obiegu dokumentów w firmie. Wystarczy zaprogramować ścieżki postępowania dla każdego naszego pracownika.

Błyskawiczny wgląd do danych

W systemie działa reguła jednokrotności wprowadzania danych – wystarczy raz zapisać daną informację, a ona swobodnie przemieszcza się między różnymi modułami programu. Wszystkie elementy Navireo działają w oparciu o tę samą bazę danych, przez co ważne strategicznie informacje firmowe są w jednym zintegrowanym systemie - co pozwala na bardziej komfortową i sprawniejszą pracę całego przedsiębiorstwa.

Ekspresowe wdrożenie

System ERP Navireo ma bardzo intuicyjny i wygodny interfejs – dzięki czemu cały proces wdrożenia jest wyjątkowo szybki. Wszystkie ustawienia są wprowadzane z pulpitu konfiguracyjnego, dostępnego tylko dla programistów lub wdrożeniowców, a większość z tych prac można wykonywać zdalnie. Sfera Navireo udostępnia na zewnątrz systemu rozwiązania wykorzystane w danym obiekcie biznesowym wraz z zastosowanymi procedurami – Twoje przedsiębiorstwo także może skorzystać z tych informacji i dzięki temu przyspieszyć proces formułowania rozwiązań dodatkowych.